KADEŘNICTVÍ

Radek Zdechovan - (úterý)

Tel: 776 11 67 75

  • pracuje s kvalitní vlasovou kosmetikou L´OREAL

VŠECHNY JINÉ. KAŽDÁ JEDINEČNÁ
Kreativita, inovace a partnerství - tři základní důvody, proč jsou L’Oréal Professionnel a jeho výrobky volbou předních světových kadeřníků.

  • L' Oréal Professionnel sdílí s našimi partnerskými kadeřníky jednu důležitou myšlenku: každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem L’Oréal Professionnel „všechny jiné, každá jedinečná
  • L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu. Dvakrát ročně L’Oréal Professionnel uvádí „Color Collections“ – módní kolekce účesů a barev, jež jsou jedinečnou událostí přispívající k tomu, že se účes stává nezbytným doplňkem módy. Pro jejich vytváření značka L’Oréal Professionnel využívá odborné technologické znalosti a inovativní přístup v kombinaci s nejnovějšími módními trendy z přehlídkových mol. Ve spolupráci s nejlepšími kadeřníky z celého světa značka interpretuje tyto trendy a dává tak možnost všem ženám i mužům mít módní účes podle jejich představ.
  • Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s předními světovými kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L’Oréal s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů. Všechny přípravky určené pro barvení vlasů (Majirel, Richesse, Luocolor, Color Supreme a další) se nachází na špičce technologie a módy. Stylingová řada tecni.art zahrnuje vysoce účinné produkty, které si oblíbili vlasoví stylisté. Serie expert nabízí molekulárně přesnou vlasovou péči. X-Tenso pro dlouhodobé uhlazení vlasů a Dulcia pro dlouhodobý tvar a objem patří také k nejúspěšnějším řadám L’Oréal Professionnel.

CENÍK SLUŽEB

Pánsky střih   strojek 100,- klasický 200 - 300,-    
Dámsky střih 400 - 650,-
Barvení+střih    950 - 1450,-
Melír + střih  1000 - 1500,-
Barvení + melír + střih 1000 - 1650,-
Dětský střih chlapecký 80,- dívčí 100,-     

 

Kateřina Vokurková - (pondělí, úterý, středa)

Tel: 775 13 32 32

  • pracuje s kvalitní vlasovou kosmetikou Wella

Německá firma WELLA je jedním z největších specializovaných výrobců značkové vlasové kosmetiky ve světě. Společnost se zaměřuje na výrobky značkové vlasové kosmetiky vyšší až nejvyšší kvality. WELLA plně respektuje nejmodernější ekologická a zdravotní hlediska, důraz na zdraví zákazníka je základem filosofie i hnacím motorem výzkumu této firmy. Výrobky vlasové kosmetiky WELLA jsou již tradičně spojovány s krásou, temperamentem a přirozeností. Díky nim každý může své vlasové představy převést do reality, aniž by se musel obávat o zdraví svých vlasů. Profesionální řady výrobků WELLA představují dokonalý systém komplexní péče o všechny typy vlasů.

Pravidelným používáním přípravků WELLA se vlasy stávají celkově zdravějšími a díky stylingu WELLA také stále upravenými. Vitální vlasy a krásný účes vám poskytnou jedinečný pocit dokonalosti. Nechte se rozmazlovat špičkovou vlasovou kosmetikou od značky WELLA PROFESSIONAL.

CENÍK SLUŽEB

Služba Cena
Pánský střih 100,-
Pánský střih, mytí           150,-
Dámský střih 300 - 500,-
Barvení, střih 700 - 900,-
Melír, střih   600 - 1000,-
Barvení, melír, střih 700 - 1200,-
Preparace (trvalá)  600 - 800,-
Hedline 600 - 800,-
Dívčí, chlapecký 100,-
Dětský střih 80,-
Společenský účes 500 - 700,-