KOSMETIKA - se kterou pracuji:

FOR LIFE & MADAGA

CENÍK FOR LIFE A MADAGA.pdf (245,8 kB)

CENÍK RYOR.pdf (180,6 kB)

- ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH TRADIČNÍ OVĚŘENÁ ZNAČKA OD ROKU 1994

Řada přírodní a bylinná - hlavními účinnými látkami jsou především extrakty léčivých bylin doplněné o vitaminy, přírodní oleje, liposomy, ceramidy a jiné, pro pokožku důležité prvky. Přípravky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a dle typu účinných látek a typu pleti se liší použitím.

Řada z Mrtvého moře - hlavní účinnou látkou jsou selegované minerály Mrtvého moře, získávané z minerálního bahna a soli. Jednotlivé výrobky jsou optimálně přizpůsobeny našim klimatickým podmínkám. Přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro pleť se známkami dehydratace (přesušení) a předčasného stárnutí.

ŘADA COLLAGEN ACTIVE - ochrana a regenerace pleti 25+ a pleti v menopauze 50+

Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky i její stárnutí. Nejvíce kolagenu je v kůži obsaženo ve věku 15 – 20 let, později se jeho obsah postupně snižuje. Mezi 25-30 rokem se jeho deficit projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, lámavostí vlasů a křehkými nehty. U žen po menopauze nastává nejrychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Zevní dodávání COLLAGENU ACTIVE ve formě séra či krému, má významný regenerační efekt, poněvadž podporuje normalizaci ochranného kožního filmu epidermu a vytváří bariéru, která účinně zabraňuje ztrátě vlhkosti kůže. Aminokyseliny, jež COLLAGEN ACTIVE obsahuje, mají schopnost proniknout do hloubky a poskytují kůži zdroj výživných látek.
COLLAGEN ACTIVE - FOR LIFE & MADAGA je hydrát biologicky aktivního 96% kolagenu.

ŘADA HYALURONIC ACID - péče o pleť s viditelnými známkami stárnutí

Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže. Je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně ji zjemňuje. Účinek kyseliny hyaluronové

v přípravcích FOR LIFE & MADAGA umocňuje obsažená urea, která rovněž působí hydratačně. Kombinace vysoce účinných látek, společně se základem přírodního Původu okamžitě vypíná pokožku a zpomaluje její stárnutí.

exkluzivní ŘADA REMODELING BIOLOGICAL 30+ - exkluzivní péče o zralou pleť 30+

Obsahuje látky s excelentním komplexním účinkem na pleť.

Suroviny jsou nekomenogenní ( netvoří záněty, nezatěžují kůži a póry). Neobsahují návykové složky.

Účinek: remodelační, výživný, hydratační, liftingový, protivráskový a ochranný účinek

Technologie zpracování přípravků FOR LIFE & MADAGA - HIGH TECHNOLOGY (obdobná jako u léčiv), zaručuje optimální rozmělnění nosných částic na MIKROSKOPICKOU velikost, díky které účinná látka snadno proniká do kůže!

Kompletní kosmetické ošetření nejvyšší kvality v hodnotě 1049 KčDle nároků a charakteru jednotlivých pletí se přípravky dělí na:

BASIC FORMULA – každodenní péče o pleť žen i mužů.

OPTIMAL FORMULA – optimální péče pro pleť bez vyšších specifických požadavků – zejména mladší pleti.

SELECTIVE FORMULA – intenzivní péče o pleť s vyššími nároky, se speciálními surovinami – zejména zralejší typy pleti.

BODY FORMULA – péče o každý typ pokožky včetně specifických přípravků se speciálními surovinami.

Ušetřete Váš drahocenný čas a dopřejte si tělové a pleťové ošetření zároveň, nebo v těsné návaznosti.

Také můžete zakoupit pro své blízké dárkové poukazy
na masáže i kosmetiku ve Studiu KaLa.

Těším se na Vaši návštěvu

Katka